Zúfalý gay denník

Autor: Zoli Bajtek | 29.10.2009 o 20:52 | Karma článku: 4,59 | Prečítané:  1081x

Najbližšie keď pôjdeš na záchod, povedz. Môžeme ísť do jednej kabínky. Do jednej kabínky? A čom tam? No mále miesta a všetko je po ruke, obídeme tie trápne dotyky a ide sa na vec Však vieš, na čo myslím. S úsmevom a ohňom v očiach zo seba vysypal Alex

No viem, viem na čo myslí, ale keby on vedel na čo ja myslím, tak by už na záchod a do kabínky už vôbec nevošiel.

Tento istý muž činu mi pred pár dňami napísal, nech ho po práci počkám, môže ma odprevadiť a aspoň sa trochu porozprávame. Šli sme. Cesta k zastávke na električku ubehla až prirýchlo, tak teda ide sa pozerať Alexov novobyt v lukratívnej časti mesta.

Moderný interiér domu, nové priesvitné výťahy a jeho byt. Vzdušný, svetlý, priestranný, veľká posteľ, na balkóne veľká tuja – vyschnutá...

Alex je náramne pozorný, spytuje sa ma novú prácu, kolegov, ako sa mi páči mesto. Núka mi pitie, proste činí sa, len aby mi bolo fajn. Sedí pekne obďaleč, usmieva sa, žiadne narážky či pokus o zneužitie situácie po niekoľko týždennej „kolegiálnej známosti“, vypisovania cez firemný chat, s narážkami na môj zadok skoro denne a pod.

Štvrť hodinka rýchlo ubehla. Musím ísť, mám ešte toho dnes veľa, Alex sa tiež zdvihne, musí si toho dnes veľa oprať.

Zatváram za sebou dvere jeho bytu, keď tu vystrčí hlavu a spýta sa, či sa večer vidíme – možno ano odvrknem mu za chodu.

Večer prešiel, už je noc a pán slušák sa neozval. Až tu zrazu včera, prišla mi správa, ako sa mám a podobne, až sa zrazu ocitneme v téme sexu.

Najbližšie, keď pôjdeš na záchod, povedz  mi, môžeme ísť spolu – do jednej kabínky.

Prosím? O čom to hovoríš? Však pred pár dňami som bol v Tvojom byte a vôbec si sa nesnažil zneužiť situáciu.

No vieš, ono to je blbé, pracujeme na jednom mieste a tie trápne okamihy pohľadov a pomalých dotykov. No na záchode je mále miesta a všetko je po ruke. To som mal na Teba vytiahnuť rovno z nohavíc, keď si si u mňa viazal šnúrky na topánky? Nemohol som riskovať...

A kabínka, tam máš všetko blízko a po piatej už nik nechodí na wc, všetci skončia so svojou potrebou a utekajú domov.

Wow. To ma dostalo, pán slušák, čo sa na mňa usmieva skoro každodenne, rozpráva a projektoch v Dubaji a rozoberá perspektívy môjho štúdia jazykov..zrazu zahlási, že „mne ide len o sex a vyzeráš celkom fajn“, no musím na to pomaly, však pracujeme na jednom mieste, ale žiadna šanca, že by sa niekto dozvedel o týchto stretnutiach, je to len na nás..

Super. Ďalší jedinec, čo mi dokázal, akí milí vedia byť single gayský fešáci. Hm..stačí ísť len na zoznamku, odryť kúsok kože a návštevnosť profilu vzrastie niekoľkonásobne, zadaní si chcú len popísať a iní miesto pokecu, hľadajú „pokec“

Prečo to vlastne píšem? Nejde o to, že mi niekto navrhne sex, je to úplne prirodzené a normálne aj to polichotí a ego sa vznáša, nejde o to, že by sa to niekto dozvedel, však nie je čo skrývať, ale ide o to, že ľudia, ktorí sú k vám milí, vždy vypočujú, zaujímajú každý deň, nerobia to preto, že ste toho človeka zaujali, ani nie preto, že by mal s vami vážnejšie úmysli, ale preto, aby ste sa pekne ohriali v jeho postieľke a týmto mu dali za pravdu, že princíp ako oblbuje hlavy je úplne prirodzený a v dnešnom svete bežný. Vôbec nie je dôležité, že vás presviedčal – ako zopár iných, ktorí tiež volili podobný postup v poslednom období, že ste výnimočný a úžasný, ale ide mi len o sex. Nič proti, ale moja prítomnosť v tomto meste vyvoláva len energiu súlože a koniec? Chlapi sa trhajú s obedmi a pozvaniami na kávu, len preto, aby si odskúšali južanskú krv a umocňovali vo mne status emocionálnej izolácie. Proste každý jeden chlap, ktorého stretnem za posledný pol roka okrem jednej výnimky sa so mnou chce len vyspať? A tých chlapov nebolo málo, je to skľučujúce a čo najviac, ten jeden, čo nič nechcel, ten je ozajstný chlap, pretože vie, že rozum a srdce sa nenosia len v nohaviciach, ale ten jeden, ten..to je na inokedy.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súd odsúdil Rybaniča, dostal tri roky podmienečne

Filip Rybanič sa musí Kaliňákovi ospravedlniť.

STĹPČEK PETRA TKAČENKA

Rybanič hazarduje s basou

Možno porušovanie zákona ospravedlniť bohumilým úmyslom?

PÍŠE IVAN MIKLOŠ

Nepobúrila vás Serenina karikatúra? Asi ste normálni

Politická korektnosť je ohrozením slobody.


Už ste čítali?